0(0 Ratings)

Online Bankacılık Uygulamaları

Kategoriler Eğitimlerimiz

Güncel Duyurularımız

Ziraat Mobil Bankacılık Uygulaması Hesaba Giriş Yapma Ve Havale/EFT Nasıl Yapılır?

Ziraat Mobil Bankacılık Uygulaması için hazırlamış olduğumuz tüm içerikleri aşağıdaki bölümden takip edebilirsiniz..

Ziraat Mobil bankacılıkZiraat Mobile Uygulamasına Girdikten SonraSol tarafta gördüğünüz "Giriş Yap" yazan yere dokununuz.
"Giriş Yap" Yazan Yere Dokunduktan SonraŞifrenizi yazınız ve ardından "Giriş" yazan yere dokununuz.
"Giriş" Yazan Yere Dokunduktan SonraSağ alt tarafta gördüğünüz yan taraftaki görselde işaretli olan "Menü" yazan yere dokununuz.
"Menü" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Para Transferleri" yazan yere dokununuz.
"Para Transferleri" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Başka Hesaba Havale/EFT" yazan yere dokununuz.
"Başka Hesaba Havale/EFT" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Yeni Bir Alıcı" yazan yere dokununuz. Ardından "IBAN" yazan işaretli alana göndereceğiniz kişinin IBAN adresini eksiksiz yazınız. Hemen altında yer alan "Ad Soyad" yazan kısma göndereceğiniz kişinin Adını ve Soyadını yazınız. Sonra "Devam" yazan yere dokununuz.
İlgili Alanları Doldurup "Devam" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerde göndereceğiniz tutarı giriniz.
Göndereceğiniz Tutarı Belirledikten SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Para Gönderme Tipi" yazan yerin altındaki alandan para gönderme tipini seçiniz. Ardından eğer isterseniz "Açıklama" yazan alana bir açıklama ekleyebilirsiniz. Daha sonra "Devam" yazan yere dokununuz.
Para Gönderme Tipini Belirledikten SonraAçılan ekranda tüm detayları inceleyip eğer doğru ise alt tarafta işaretli olarak gördüğünüz "Onayla" yazan yere dokununuz.

Bize Katılmak İstermisiniz ?

Sizde faaliyetlerimizin parçası olmak istiyorsanız bize ulaşın.

Bize Katılmak İstermisiniz ?

Ziraat Mobil Bankacılık Uygulaması Hesaba Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Ziraat Mobil Bankacılık Uygulaması için hazırlamış olduğumuz tüm içerikleri aşağıdaki bölümden takip edebilirsiniz..

Giriş Yaptıktan SonraSağ alt tarafta gördüğünüz yan taraftaki görselde işaretli olan "Menü" yazan yere dokununuz.
"Menü" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Kartlarım" yazan yere dokununuz.
"Sanal Kartlarım" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Sanal Kredi Kartlarım" yazan yere dokununuz.
"Sanal Kredi Kartlarım" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Sanal Kart Ekle" yazan yere dokununuz.
"Sanal Kredi Kartlarım" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki "Sanal Kart Ekle" yazan yere dokununuz.
"Sanal Kart Ekle" Yazan Yere Dokunduktan SonraAçılan ekranda yanda da işaretli olan yerdeki alana dokununuz.
İşaretli Alana Dokunduktan SonraAçılan ekranda işaretli olan "Sanal Kart Limiti" yazan yerde kart limitinizi belirleyip hemen altında yer alan "Devam" yazan yere dokununuz.
Sanal Kart Limininizi Belirledikten SonraAçılan ekranda işaretli olan "Sanal Kart Limiti, hesap kesim tarihinden daha önce belirlediğim limit olarak güncellensin" yazan yere dokununuz.
Hesap Kesim Zamanını Belirledikten SonraAçılan ekranda işaretli olan "Onayla" yazan yere dokununuz.Artık internet bankacılığında gönül rahatlığı ile kullanacağınız limitini sizin belirlediğiniz ve istediğiniz zaman kapatıp açama işlemi yapabildiğiniz Sanal Kartınız oluşmuştur.