0(0 Ratings)

Trendyol Market Uygulaması

Güncel Duyurularımız

Trendyol Market Nedir ?

Hızlı Market; market, fırın ve pastane ürünleri siparişleri vermenize olanak sağlayan ve 30 dakikada teslimat sağlama vaadi veren bir online süpermarket hizmetidir. Trendyol Hızlı Market ile marketlerden online sipariş verebilirsiniz.

Trendyol Markete Nasıl Üye Olunur?

Trendyol Market için hazırlamış olduğumuz tüm içerikleri aşağıdaki bölümden takip edebilirsiniz..

Trendyol Uygulamasını Açtıktan SonraSol üst tarafta gördüğünüz "Hızlı Market" yazan yere tıklayınız.
" Trendyol Market " yazısına tıkladıktan sonra , Sağ Alt tarafta gördüğünüz "Üye Ol" yazan kısma tıklayınız.
"Üye Ol" yazan yere tıkladıktan sonra , karşınıza çıkan formda E-posta adresiniz , yeni şifreniz ve cinsiyetinizi seçerek formu doldurunuz. Aşağıda yer alan sözleşmelerin yanındaki kutucuklara tıklayın. Daha sonra "Üye Ol " yazısına tıklayınız.
Üye olduktan sonra , Hızlı Markete konumunuzu girmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan sayfada Üst tarafta işaretli olan kısımda "Bulunduğum Konumu Göster" yazan kısma tıklayınız. Konumunuz hatalı görünüyorsa bir sonraki adımı izleyiniz.
"Mahalle, sokak veya cadde ara " yazan kısma tıklayınız. Adresinize ait bir kurum adı , mahalle veya sokak adı giriniz. Aşağıda çıkan adres sonuçlarından sizin adresiniz olan adrese tıklayınız. Son olarak , en alt kısımda bulunan "Bu Konumu Kullan" yazan butona tıklayınız.
"Bu konumu kullan" butonuna tıkladıktan sonra , karşınıza bu form çıkacaktır. Bu formda açık adres , ad soyad ve iletişim bilgilerinizi gerekli yerlere eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Formu doldurduktan sonra , En alttaki "Adresimi Kaydet " butonuna tıklayınız.
Butona tıkladıktan sonra , karşınıza teyit için konumunuz çıkacaktır. Konumunuzu tekrardan kontrol edin ve doğru ise " Konumum ve Adresim Doğru " yazan butona tıklayınız.

Trendyol Market Kampanyalara Nasıl Bakılır?

trendyol hızlı market 9
Trendyol Marketin ana sayfasına geliniz. Anasayfada sağ alt kısımdaki "Kampanyalar" kısmına tıklayınız.
trendyol hızlı market 10
"Kampanyalar" Yazan Yere Dokunduktan SonraSağ tarafta gördüğünüz Kampanyalar sayfası önünüze gelecektir.

Trendyol Market Nasıl Alışveriş Yapılır?

Trendyol Marketin anasayfasından konumunuza yakın olan marketlerden dilediğiniz marketi seçiniz. Marketi seçmek için marketin üzerine bir kere tıklayınız
Markete tıkladıktan sonra , marketin anasayfasına yönlendirilceksiniz. Bu sayfanın üst kısmından ürün araması yapabilirsiniz . Örnek olarak oraya " Domates " Yazabilirsiniz. Veya , aşağıdaki kategoriler kısmından ilerleyebilirsiniz. Örnek olarak sebze ve meyve kategorisine tıkladık.
"Sebze ve Meyve " kategorisine tıkladıktan sonra , o kategoriye ait ürünler karşımıza çıkacaktır. Ürünlerin sağ üst köşesindeki "+" işaretine tıklayarak ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.
Ürünlerin sağ üst köşesindeki "+" işaretine basarak , almak istediğimiz ürün miktarını arttırabiliriz. Veya , eksi (-) işaretine basarak ürün miktarını azaltabiliriz.
Alışverişimiz bittikten sonra , Uygulamanın en alt kısmındaki sepet simgesine tıklayarak ödeme kısmına geçelim. Buradan alışveriş tutarımızı da görebiliriz.
Bu aşamada sepetimizi ve aldığımız ürün adetlerini kontrol edelim. En alt kısımda sepet tutarını da kontrol ettikten sonra ,"Sepeti Onayla" butonuna basalım.
Butona tıkladıktan sonra , teslimat adresimizi tekrar üstteki kısımdan kontrol edebiliriz. Kontrolümüzü yaptıktan sonra , aşağıdaki kart bilgileri kısmına geçelim.
Kart bilgilerimizi işaretli kısma girelim. Son olarak , en alttaki "Onayla ve Bitir " butonuna tıklayarak siparişimizi oluşturalım.