• Home
  • Yeditepe Üniversitesi Deprem Destek ve İyilik Projesi

Yeditepe Üniversitesi Deprem Destek ve İyilik Projesi

Yeditepe Üniversitesi Deprem Destek ve İyilik Projesi
  • admin
  • Haziran 1, 2023

Değerli Yeditepe Üniversitesi Ailesi,


Ülkemizde meydana gelen son depremler, birçok aileyi derin bir üzüntüye boğmuş ve hayatlarını alt üst etmiştir. Özellikle çocuklarımız, bu zorlu süreçte daha da hassas bir konuma gelmişlerdir. Onların hayatlarına olumlu bir dokunuş yapabilmek ve geleceklerine umut katmak adına, Yeditepe Üniversitesi olarak bir yardım kampanyası başlatma kararı aldık.


Bu kampanya kapsamında, depremzedelerin çocuklarına yönelik kitap yardımı yapmayı hedefliyoruz. Kitaplar, çocukların zihinsel ve duygusal gelişimine katkıda bulunacak, onları güçlendirecek ve geleceklerine umutla bakmalarını sağlayacaktır. Sizlerden depremzedelerin çocuklarına yardımcı olabilmek için kitaplarınızı bağışlamanızı istiyoruz.


Yapacağınız kitap bağışlarıyla, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak, hayal güçlerini geliştirmek ve bilgi dünyasına erişimlerini sağlamak istiyoruz. Eğitimin gücüne olan inancımızla, depremzedelerin çocuklarının eğitim hayatlarını aksatmadan sürdürebilmelerine katkıda bulunmak istiyoruz.

Yardımlarınızı kabul etmek üzere, Yeditepe Üniversitesi Ana Kampüsü’nün kütüphanesinde bir toplama noktası oluşturduk. Kitap bağışında bulunmak isteyen herkesi bu toplama noktasına bekliyoruz. Toplama noktasında görevli personelimiz, kitaplarınızı titizlikle kaydedecek ve depremzedelerin çocuklarına ulaştırmak üzere gerekli çalışmaları yapacaktır.


Unutmayalım ki, bir kitap bir umuttur ve bir umut geleceği değiştirebilir. Depremzedelerin çocuklarına umut aşılamak için siz de bir kitap bağışında bulunun ve onların yaşamlarında kalıcı bir etki bırakın.

Unutulmaz bir dayanışma örneği sergileyebilmek için, kitap bağışlarına katılımınızı bekliyoruz. Sizlerin yardımıyla depremzedelerin çocuklarına bir adım daha yaklaşacağız. Onlara dokunan, onları umutla buluşturan her bir kitap, gelecek nesillerin daha iyi bir dünyada yaşama şansını artıracaktır.


Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,


Yeditepe Üniversitesi Yönetimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir