• Home
  • SETAP Dijital Dengeyi Sağlamak İçin Yola Çıktı!

SETAP Dijital Dengeyi Sağlamak İçin Yola Çıktı!

  • admin
  • Nisan 28, 2024

Sürdürülebilir Teknolojik Adaptasyon Projesi (SETAP), Dijital Dengeyi Sağlamak İçin Yola Çıktı! Yeditepe Üniversitesi E-ticaret ve Yönetimi Bölümü Mezuniyet Projesi’nin önemli bir parçası olan SETAP heyecan verici bir yolculuğa başladı. SETAP’ın V. Hafta Atölyesi, bu yolculuğunun önemli bir durağıydı. Atölye çalışmaları 2 Nisan’da devam etti. Eşlikçi abiler ve ablalar, öğrencilere rehberlik ederek önemli bir adım attılar.

Bu atölye çalışmaları kapsamında, eşlikçi abiler ve ablalar, öğrencilere bir anket doldurarak başladılar. Bu anket Dijital Denge Eylem Planı uygulama anketiydi. Bu çalışma, gelişimi takip etmek adına tekrarlanmak üzere yapıldı. Bir önceki haftanın hedeflerini gözden geçirdiler. Bu çalışmaları öğrencilerin dijital dünyadaki dengeyi sağlamalarına yardımcı olmak amacıyla yapıyoruz. Bu da SETAP’ın temel amaçlarından birini oluşturuyor.

V. Hafta atölyesi, 30 Nisan’da Dijital Denge Eylem Planı (DEP) kontrolüyle devam edecek. Bu kontrol, öğrencilerin belirledikleri hedeflere ne kadar yaklaştıklarını değerlendirmek için önemli bir fırsat sunacak. Özellikle dördüncü haftada belirlenen Dijital Denge Hedefi’nin sonuçlarını, katılımcılar merakla bekliyor.

SETAP, dijital dengeyi sağlamak ve öğrencilere bu konuda rehberlik etmek için önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Bu heyecan verici projenin ilerleyişini ve başarılarını takip etmek için bizi izlemeye devam edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir