• Home
  • “65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 9. Hafta eğitimi ile devam ediyor!

“65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 9. Hafta eğitimi ile devam ediyor!

“65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 9. Hafta eğitimi ile devam ediyor!
  • admin
  • Mayıs 19, 2023

Fakültemiz E-Ticaret ve Yönetimi Bölümü tarafından yürütülmekte olan sosyal sorumluluk projesi “65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 9. Hafta eğitimi 4.Etap 23 Mayıs 14.00-16.30 saatleri arasında Ataşehir 30 Ağustos Emekli Kültür Evinde ile devam ediyor…


Yaş ilerledikçe, günlük alışveriş yapmak bazen zorlu bir görev haline gelebilir. Uzun süren market alışverişleri, ağır alışveriş torbalarını taşımak veya kalabalık mağazalarda sıralarda beklemek hem zaman hem de enerji kaybına neden olabilir. Neyse ki, Migros’un sanal market uygulaması, alışverişi kolaylaştırır ve 65 yaş üstü bireyler için birçok fayda sunar.


Migros Sanal Market Uygulaması, alışverişi kapınıza getirerek büyük bir kolaylık sağlar. 65 yaş üstü bireyler için markete gitmek bazen zorlu olabilir. Ancak bu uygulama sayesinde, evinizin rahatlığında alışveriş yapabilir ve ürünleri doğrudan adresinize teslim alabilirsiniz. Bu size zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar, ayrıca fiziksel olarak yorulmanızı engeller.


Migros Sanal Market Uygulaması, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz binlerce ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Taze meyve ve sebzeler, temel gıda maddeleri, temizlik ürünleri ve hatta kişisel bakım ürünleri gibi geniş bir seçenek sunar. Böylece, markete gitmek zorunda kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Migros Sanal Market Uygulaması, 65 yaş üstü bireyler için alışverişi kolaylaştırır ve günlük hayatlarını daha da konforlu hale getirir. Alışveriş yapmak için markete gitmek zorunda kalmadan geniş ürün yelpazesinden seçim yapabilir ve ürünleri kapınıza teslim alabilirsiniz. Kullanımı kolay, güvenli ve kaliteli hizmeti ile Migros Sanal Market Uygulaması, yaşamınızı kolaylaştırmak için mükemmel bir çözümdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir