• Home
  • “65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 4. Hafta eğitimi ile devam ediyor!

“65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 4. Hafta eğitimi ile devam ediyor!

“65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 4. Hafta eğitimi ile devam ediyor!
  • admin
  • Nisan 15, 2023

Fakültemiz E-Ticaret ve Yönetimi Bölümü tarafından yürütülmekte olan sosyal sorumluluk projesi “65+yaş Dijital Adaptasyon” 4.Etap 4. Hafta eğitimi 4.Etap 18 Nisan 14.00-16.30 saatleri arasında Ataşehir-30 Ağustos Emekli Kültür Evinde ile devam ediyor…

 

Eğitimimizde bilge yarenlerimiz zoom video konferans eğitimi alacaklar.


Son yıllarda, Zoom video konferans uygulaması dünya genelinde yaygınlaşmış ve iş, eğitim ve diğer sosyal etkinlikler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak, özellikle COVID-19 pandemisi sırasında, 65 yaş üstü bireyler gibi dijital teknolojilere alışkın olmayan kişiler için Zoom kullanımı zor olabilir.


Zoom video konferans uygulamasını kullanarak, 65 yaş üstü bireyler, evlerinden çıkmadan sevdikleri insanlarla iletişim kurabilir, aileleri ve arkadaşlarıyla görüntülü sohbet edebilir ve hatta sanal öğrenme etkinliklerine katılabilirler.


Sonuç olarak, Zoom video konferansı, 65 yaş üstü bireyler için sevdikleriyle bağlantı kurmanın harika bir yolu olabilir. Uygulamayı kullanmak, öğrenmesi kolay ve sosyal izolasyon döneminde bile bağlantı kurmalarını sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir